• Egzamin ósmoklasisty

• W związku z egzaminami klasy VIII rozkład dowozów uczniów w poszczególnych dniach egzaminu jest nastepujący:

14. 05. - wtorek- wyjazd z pierwszego przystanku 8:10 -  powrót 11:30

15.05.  -środa - wyjazd z pierwszego przystanku 8:10 -  powrót 11:00

16.05. - czwartek  - wyjazd z pierwszego przystanku 8:10 -  powrót 11:00

iPozostałe nformacje o egzaminie ósmoklasisty w zakładce egzamin ósmoklasisty

• Gminny Konkurs Plastyczny

• 8 maja, dwie uczennice z naszej szkoły: Nikola Ździebło kl.6 i Katarzyna Strycharz z kl.5 wzięły udział w Gminnym Konkursie Plastycznym. Zadaniem plastycznym uczestników konkursu było namalowanie wiosennych kwiatów techniką akwarelową. Nasze dziewczyny poradziły sobie wyśmienicie Kasia zajęła 1 miejsce, a Nikola została wyróżniona. GRATULACJE DLA NICH i wielu plastycznych sukcesów.

• Święto Konstytucji 3 maja

• Uchwalenie Konstytucji 3 Maja uważa się za jedno z najważniejszych i przełomowych wydarzeń w historii państwa Polskiego. Mimo późniejszych rozbiorów, dokument ten pomagał kolejnym pokoleniom podtrzymać dążenia do niepodległości. Dzisiejszego dnia tradycyjnie przedstawiciele naszej szkoły godnie reprezentowali poczet sztandarowy podczas gminnych obchodów Uchwalenie Konstytucji 3 maja. Nasze celebrowanie rozpoczęliśmy mszą św. w miejscowej Kaplicy Parafialnej p.w. Św. Augustyna w Jamach w obecności naszego, szkolnego sztandaru. Po I części wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni na tereny OSP w Jamach by tam uroczyście odśpiewać hymn i wysłuchać montażu słowno- muzycznego.

Życzymy pięknego świętowania !!!